Kurumsal

Hakkımızda

Musluoğlu Ailesi 24 yılı aşan süre zarfında hem yöneticilik, hem de servis işletmeciliğinde kendilerini geliştirerek, bölgelerinde önde gelen aktörlerden biri haline gelmiştir.

Geçmişi başarılarla dolu olan grubun en yeni üyesi Musluoğlu Motorlu Araçlar Servis Yedek Parça San. ve Tic. Ltd. Şti. çatısı altında Japon kültür ve felsefesini en muazzam anlamda taşıyan Mazda markasını 2016 yılı son çeyreğinde dahil ederek gerçekleştirmiştir. Bu anlamda Mazda markası ile birlikte öncülüğünü yaptığı Satış Sonrası Hizmetlere bir de “Otomobil Satış” ekleyerek tecrübelerini, otomobil kullanıcılarına ve severlerine buluşturmuştur.

Musluoğlu Otomotiv koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefleyen müşterilerimizin istek ve beklentilerinin ötesinde hizmet sunmayı amaçlayan bir anlayışla çalışmaktadır.

Vizyonumuz; Hizmet verdiğimiz otomotiv sektöründeki başarı ve güvenilirliğimizi sürdürmek, Musluoğlu isminin ‘genç’, ‘dinamik’, ‘yenilikçi’ kavramlarıyla özdeşleşmesini sağlamak ve bunu kalıcı bir şekilde devam ettirmektir..

Misyonumuz ise; Öncelikle müşterilerimiz olmak üzere tüm iş ortaklarımızın memnuniyet ve güvenlerini ön planda tutarak, kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanmak, servis hizmet kalitemizi en üst düzeyde tutmaktır.